Jedeme v tom spolu, pojeďte s námi!

Modrý klíč již pošesté pořádá zážitkové sportovně relaxační putování „Jedeme v tom spolu“. Cílem setkání je podpořit komunitní život, propojit více generací, vzájemně se obohatit zkušenostmi, jak se žije rodinám s malými dětmi, osobám se zdravotním postižením, seniorům, ale hlavně užít si společně krásný odpočinkový den. Na programu je pouť Modřanskou roklí podél Libušského potoka (bezbariérová cesta je vhodná i pro kočárky, vozíky, koloběžky, kola,…).

Startuje se v sobotu 6. října 2018 mezi 9:30-10:30 hodinou v Galerii Modrého klíče, kde se můžete seznámit s programy, které Modrý klíč bude pořádat pro veřejnost do konce letošního roku. Můžete si zde prohlédnout obrazy výtvarníků z řad uživatelů sociálních služeb Modrého klíče a posilnit se na cestu čajem či kávou a drobnou sladkostí.

Putováním nás doprovodí studenti střední školy G.A.P.education, která sídlí na kraji Modřanské rokle v areálu ZŠ Meteorologická. Cíl je na Modřanském jarmarku ve stánku Modrého klíče na Obchodním náměstí. Pro méně zdatné je možné vzdát se procházky krásným přírodním údolím a využít autobusu MHD číslo 165.

Pojďte si s námi užít krásný podzimní den. Za Modrý klíč vás zve Radovan Netušil.